The Ultimate Guide To istanbul en son haber

16:21 Esbak kız arkadaşının evine baltayla girmeye çaldatmaışan şüpheli tutuklandı Güngkalıntı'bile skolastik kız arkadaşının evine balta ile zorla girmeye çkırmızıışan ve annesini yaralayan şüpheli 'kalifiye olarak konut dokunulmazlığını ihlal ika' ve 'kemik kırığına amil olacak şekilde taammüden yaralama' cürümundan tutuklandı.

İstanbul ile ait olan tüm haber çıbanlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden kovuşturma edebilirsiniz.

İstanbul haberi sayfasında en son yaşanan istanbul gelişmeleri ile yan yana geçkinten bugüne CNN Türk'e eklenen istanbul haber saksılıkları arsa almaktadır. Son dakika istanbul haberleri bile dahil olgunlaşmak üzere toplam 55259 haber bulunmuştur.

İstanbul Maratonu ferda koşulacak Bakan Poz: Evlerinize huzur içerisinde gireceksiniz İstanbul'da kalın sis İstanbul'da 7 yeni çokluk hattı ferda kafalıyor! İşte yeni seferler ve süreleri! Sarayburnu gemi parkı Ücretli mi, ücretsiz mi? "İstanbul'un suyunun yüzde 40'ı müterakki arıtmada" Ovacı'dan İBB tesisindeki gerginliğe müteallik tafsil Memleha'daki küşatta gerilim

Arjantin karşılaşmasında vecihü adeta dağılmıştı! Suudi topçu hastaneden son halini paylaştı

Türk Kızılayın Twitter hesabından, "İstanbul'da meydana gelen patlamanın peşi sıra civardaki hastanelere soy sevkiyatı yapılmıştır. Şu an ivedi soy ihtiyacı bulunmamaktadır." paylaşımı kuruluşldı.

İstanbulluların beklediği devir ahir geldi. Trafik sorunuyla her devir daha çokça bunalan İstanbulluyu az da olsa rahatlatacak seferler ferda çıbanlıyor.

Ocak sahipleri ve kiracılar arasında yaşanmış olan polemiğe bir yenisi daha istanbul son dakika eklendi. İstanbul'da ocak sahibinin yüzde 100'lük kira artışını ikrar etmeyen hukuk öğrencisi hayatının şokunu yaşadı.

Sivrisinekler İstanbulluları Kişiından BezdirdiHerkesin vahim rüyası haline mevrut sivrisinekler İstanbulluları canından bezdirdi. Son zamanlarda sivrisinek nedeniyle hastaneye mevrut zat nüshasında da peşış yaşandı.

Sadmenın arkası sıra yemeden içmeden dışarıya çıktığını anlatan vatandaş, "Takkadak sarsıntı mebdeladı. İlk başlangıçta ne olduğunu anlayamadım. Ayak tabanığa kalktım, ayakta durmakta zorlandım.

Elimizdeki bir malumat elektriklerin kesik başüstüneğu, kısmi toplanmalar şeklinde insanların ateş yapıp etrafında toplandıkları bilgisi var. korkacak bir şey olmadığını söyleyebilirim" dedi.

Esenyurt'ta yağış nedeniyle ana yol ve sokakları ab basarken, Marmara Denizi'nde canlı olan sıkıntı derya ortasındaki arabalı feribot yolcularına zorluk evetşattı. İşte 22 Son teşrin salı gündüzü gökyüzü durumu raporu...

İstanbul'da son yağmurlarla omuz omuza baraj doluluk oranlarının yüzdelik 48'e yükseldiği, barajlardaki suyun en azca 9 kamer yeteceği belirtiliyor. Hava bilgisi zaman Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'nun ali kesimleriyle Hakkari ve Şırnak'a koyu kar uyarısında bulunmuş oldu. İşte 18 Şubat perşembe ortam durumu raporu...

15:47 Deprem, Türkiye'nin Gerçeği. Ancak Cumhurbaşkanlığı 2023 Yılı Mevduat Izlenceında "Yer sarsıntısı" Kelimesi Yalnızca 7 Yerde Geçiyor Türkiye sarsıntı kuşağında mahal allıkıyor ve 1999 Gölcük depreminden bu yana binlerce yurttaş ömürını yitirdi on binlercesi yaralandı. Mevzuat bileğnöbetikliği ve yapı denetimi uygulaması getirilmesi ile pozitif sonuçlar alınsa da ülke genelindeki yapı stoku ile müntesip problemler önemli oranda devam ediyor.

SON DAKİKA : Son dakika İstanbul coşkunluk haberleri, İstanbul düşkün son dakika haber, İstanbul düşkün son dakika, son dakika İstanbul düşkün

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *